PRAKTYCZNE SZKOLENIE Z ZAKRESU LPR

We wtoIMG-20180210-WA0000rek 06 lutego około godz. 16-ej, znależliśmy się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi, gdzie znajduje się lądowisko Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj39
Wczoraj141
Wizyt w tygodniu522
Wizyt w miesiącu3849
Łącznie wizyt357952

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
Przegląd operacyjno-techniczny 2017
Wpisany przez naczelnik   
sobota, 28 października 2017 09:13

IMG-20171030-WA0003 

W piątek 27 października na terenie naszej gminy, odbył się coroczny przegląd operacyjno-techniczny jednostek OSP.

Komisja z KM PSP w Opolu, odwiedziła wszystkie jednostki i sprawdzała m.in: stan wyszkolenia, wyposażenie w sprzęt, stan i konserwację pojazdów oraz porządek w strażnicy. Ze wstępnych informacji, możemy wnioskować, że w naszej jednostce jest dobrze, a oficjalne wyniki przedstawimy, po otrzymaniu protokołu podsumującego przegląd.

 

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information