ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj150
Wizyt w tygodniu175
Wizyt w miesiącu3807
Łącznie wizyt352530

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
52. Otwarcie mieszkania - Ozimek
Wpisany przez admin   
piątek, 08 grudnia 2017 10:08

7 grudnia o godz. 21:39 zostaliśmy zaalarmowani do otwarcia mieszkania na prośbę policji w Ozimku przy ul. 22 Lipca. Na miejscu okazało się że starsza pani przewróciła się i nie potrafi otworzyć drzwi. Po otwarciu została przekazana ZRM. Na miejscu był równiez zastęp JRG 1 Opole.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information