ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj150
Wizyt w tygodniu175
Wizyt w miesiącu3807
Łącznie wizyt352530

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
STRAŻACKIE MIKOŁAJKI 2017
Wpisany przez prezes   
niedziela, 10 grudnia 2017 20:15

ANTONIOW - MIKOLAJ 2017 2Kolejny czwarty już raz, druhowie  OSP Antoniów zorganizowali "Mikołajowe Odwiedziny", na terenie remizy w Antoniowie.

Pech chciał w tym roku, że przed godziną 17-stą, gdy zaplanowano ceremonialny wjazd Mikołaja, zaczął intensywnie padać deszcz. Szybko zaplanowaną  imprezę, przeniesiono na salę "Nasz Zapiecek" przy remizie, gdzie zgromadziło się prawie sto dzieci z rodzicami lub dziadkami. Druhowie musieli  w pewny stopniu też,  zmienić scenariusz przybycia Mikołaja w to miejsce. Tym razem, Mikołaj wjechał na plac podwieziony Starem 244 ratowniczo - gaśniczym, oczywiśćie na sygnałach dźwiękowych, gdyż w tym deszczu, jego sanie z reniferami gdzieś ugrzęzły po drodze. Po wyjściu z kabiny, Mikołaj udał się do sali w miejsce, odpowiednio do jego godności przygotowane i po ciepłym i serdecznym przywitaniu wszystkich zgromadzonych, zajął się tym, na czym dzieciątkom najbardziej zależy, a mianowicie na obdarowaniu paczkami mikołajkowymi, ze słodyczami. Zgromadzonych poczęstowano ciepłą herbatką z pierniczkami. Oczywiście do imprezy dołączyła się Rada Sołecka z sołtysem wsi Antoniów na czele, serwując ciepłą kiełbaskę, chlebek ze swojskim smalcem i ogórkiem kiszonym. Nagłośnienie przygotował niezastąpiony Dawid Mielniczek. Zdjęcia oczywiście,  udokumentowane zostały  w aparacie Pana Jana Niesłonego. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Ozimka Janowi Labusowi i Pani Dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, za pomoc finansową, a wyżej wymienionym już osobom, za pomoc w organizacji.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information