ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj150
Wizyt w tygodniu175
Wizyt w miesiącu3807
Łącznie wizyt352530

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
53. Wyciek gazu - Ozimek
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 07:35

20160608(1)

10 grudnia o godz. 14:45 zostaliśmy wezwani do wycieku gazu w markecie w Ozimku przy ul. Kolejowej. Na miejscu okazało się, że rozszczelniła się instalacja klimatyzacji, z której ulatniał się glikol. Na miejscu był również zastęp JRG 1 Opole. Alarm uznano jako fałszywy w dobrej wierze.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information