ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

53. Wyciek gazu - Ozimek
Wpisany przez admin
poniedziałek, 11 grudnia 2017 07:35

10 grudnia o godz. 14:45 zostaliśmy wezwani do wycieku gazu w markecie w Ozimku przy ul. Kolejowej. Na miejscu okazało się, że rozszczelniła się instalacja klimatyzacji, z której ulatniał się glikol. Na miejscu był również zastęp JRG 1 Opole. Alarm uznano jako fałszywy w dobrej wierze.