ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj150
Wizyt w tygodniu175
Wizyt w miesiącu3807
Łącznie wizyt352530

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
54. Pożar śmietnika - Ozimek
Wpisany przez admin   
czwartek, 14 grudnia 2017 07:21

20160608(1)

13 grudnia o godz. 22:17 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru śmietnika w Ozimku przy ul. 1-go Maja. Na miejscu okazało się że palą się kontenery i śmieci w jednej z altan śmietnikowych. Strażacy w AODO podali jeden prąd wody. Na miejscu były również OSP Krasiejów, JRG 1 Opole i policja.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information