ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

54. Pożar śmietnika - Ozimek
Wpisany przez admin
czwartek, 14 grudnia 2017 07:21

13 grudnia o godz. 22:17 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru śmietnika w Ozimku przy ul. 1-go Maja. Na miejscu okazało się że palą się kontenery i śmieci w jednej z altan śmietnikowych. Strażacy w AODO podali jeden prąd wody. Na miejscu były również OSP Krasiejów, JRG 1 Opole i policja.