ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj150
Wizyt w tygodniu175
Wizyt w miesiącu3807
Łącznie wizyt352530

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
56. Awaria w Hucie Szkła w Jedlicach
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 18 grudnia 2017 07:35

 

20171216 145142W sobotę 16 grudnia o godz. 14:41 jednostki gminy Ozimek zostały zaalarmowane do pożaru w Hucie Szkła w Jedlicach.

Na miejscu okazało się, że w wyniku zwarcia w instalacji elektrycznej, szkło odpadowe z automatów szklarskich wylewało się na podłogę zamiast do wanny spustowej. Pracownicy zalali podłogę piwnicy wodą aby chłodzić szkło. Strażacy w AODO musieli rozbić zastygłe szkło w rurach, cały czas chłodząc je wodą. Kolejnym etapem było wypompowywanie tej wody z piwnicy. Akcję zakończono przed godz. 20. Na miejscu były JRG 1 Opole, OSP Szczedrzyk OSP Schodnia, OSP Pustków, ZRM i patrol policji.

Straty wstępnie wyceniono na 500tyś zł, a uratowano mienie o wartości 8mln zł.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information