ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW CZYNNYCH OSP ANTONIÓW

W sobotę 20 stycznia 2018 r. o godz. 17.30 w sali przy remizie OSP, odbyło się Roczne Zebranie Sprawozdawcze Członków Czynnych OSP Antoniów.

57. Pożar mieszkania - Ozimek
Wpisany przez admin
poniedziałek, 18 grudnia 2017 07:37

W niedzielę 17 grudnia o godz. 16:44 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru mieszkania w Ozimku przy ul. księdza Kałuży. Pożar w zarodku został ugaszony przez policjantów, a przyczyną pożaru była świeczka pozostawiona bez nadzoru. Jednostki na miejscu OSP Schodnia (Scania i drabina), JRG 1 Opole, policja.